Prekių krepšelis

0 prekė(s) - EUR 0.00

Akių ir veido apsauga

Darbo metu svarbu tinkamai apsaugoti akis ir veidą, nes tai yra vienos iš pažeidžiamiausių žmogaus kūno vietų. Akių ir veido apsauga turi būti patikima ir profesionali, apsaugos priemonės sandarios, suteikiančios maksimalų komfortą. Tuomet dirbti bus ir saugu, ir patogu. Skaitykite toliau ir sužinokite apie mūsų siūlomus sprendimus maksimaliai darbo apsaugai bei komfortui.

Dėmesys – išskirtinei apsaugos priemonių kokybei

Specializuojamės darbinių apsaugos priemonių srityje jau ne vienerius metus. Mums rūpi kokybė ir kad pirkėjas liktų patenkintas, todėl galime Jus užtikrinti, jog pirkdami pas mus gausite aukštos kokybės gaminius, kurie yra atitinkamai sertifikuoti.

Bendradarbiaujame su profesionaliais darbo apsaugos priemonių gamintojais, kurie garantuoja aukštą kokybę ir yra mūsų patikimi partneriai. Daugelis apsauginių priemonių yra visiškai nebrangios, tačiau labai praktiškos ir labai pravers atliekant įvairios paskirties darbus.

Platus apsauginių darbo priemonių pasirinkimas

Mūsų prekių sandėliuose rasite kokybiškas apsaugos priemones skirtingomis kainomis. Vienos iš jų brangesnės ir kokybiškesnės, kitos paprastesnės, už mažesnę kainą tam, kad kiekvienas gautų labiausiai savo lūkesčius atitinkančias apsaugines priemones. Tai daugiausiai įvairūs apsauginiai darbo akiniai bei veidą dengiantys skydeliai, kurių gali būti įvairių rūšių.

  • apsauginiai akiniai – plastikiniai, stikliniai, priklausomai nuo būsimų darbų pobūdžio, tamsinto arba netamsinto stiklo. Puikiai pravers atliekant šlifavimo darbus, šlifuojant ir apdirbant skirtingus paviršius, saugos akis nuo žiežirbų ir purslų, kitų pavojingų detalių, kurios išsiskiria darbų metu;
  • darbo skydeliai – suteiks maksimalią apsaugą ne tik akims, bet ir visam veidui. Patogiai pritvirtinami, reguliuojamo dydžio.

Akių ir veido apsauga darbų metu daugiau nebesukels rūpesčių! Mes suteiksime Jums viską, kas yra reikalinga saugiems bei patikimiems skirtingos paskirties darbams.