Prekių krepšelis

0 prekė(s) - EUR 0.00

Darbinės pirštinės

Atliekant įvairios paskirties darbus, svarbu tinkama apranga, kuri suteiktų komfortą bei užtikrintų aukštą apsaugos lygį. Geros darbo pirštinės yra svarbios rankų apsaugai darbo metu, su pirštinėmis išvengiama įvairių įbrėžimų, susižalojimų, rankos apsaugomos nuo išsitepimo dažais ar purvu. Tačiau prieš perkant, svarbu išsirinkti tokias pirštines, kurios būtų patogios ir nekenktų odai, kurias dėvint rankos neprakaituotų ir nekiltų kitų nepatogumų.

Skaitydami toliau sužinosite apie geriausius mūsų pateikiamus pasiūlymus ir galėsite atrasti Jums tinkamų darbo pirštinių bei kitos darbo aprangos ir įrankių geromis kainomis! Jūsų dėmesiui – darbo pirštinės internetu! Įsigykite dar lengviau ir paprasčiau niekur neišeidami iš namų.

Patogios pirštinės patikimai apsaugai

Pristatome Jums puikius darbo pirštinių pasiūlymus iš patikimų gamintojų. Visa produkcija gaminama iš aukštos kokybės medžiagų, kuriomis užtikrinama patikima apsauga ir patogumas dirbant įvairiomis sąlygomis. Ilgametis bendradarbiavimas su profesionaliais gamybos meistrais leidžia užtikrinti mūsų klientui aukščiausios kokybės produkciją. Darbo pirštinės internetu – visiems svarbiausiems ir būtiniausiems atvejams.

Dažniausiai apsauginės darbo pirštinės gaminamos iš odos, medvilninės medžiagos ar tekstilės. Pas mus galėsite įsigyti iš gausaus odinių ir tekstilinių, arba aplietų pirštinių asortimento skirtingomis kainomis! Pristatome skirtingų spalvų bei dizaino pirštines – tiek paprastas, tiek su įvairiais paminkštinimais bei specialiomis apsaugomis. Sau tinkamą pasirinkimą pas mus atras kone kiekvienas, todėl nepraleiskite savo galimybės.

Darbo pirštinės internetu

Kiekviena pirštinių rūšis naudojama pagal tam tikrą paskirtį atliekant tam tikrus darbus, todėl prieš perkant svarbu sužinoti, kam pirštinės yra skirtos, kokie didžiausi jų privalumai ir t.t. Plačiame prekių kataloge pristatome visus savo turimus pasiūlymus, skaitydami apie kiekvieną pasirinkimą atskirai rasite daugiau tikslesnės informacijos ir galėsite patogiai išsirinkti.

Aukštos kokybės, patikimos ir patvarios darbo pirštinės! Internetu įsigyti dar greičiau ir patogiau, todėl siūlome pasinaudoti šia galimybe ir išsirinkti per mūsų elektroninį puslapį. Mūsų tiekiamos darbo pirštinės bei kita įvairios paskirties darbams tinkama darbo apranga – tai patikimas ilgalaikio naudojimo garantas, todėl visuomet galėsite būti užtikrinti, jog pasirinkote tinkamą prekę.