Prekių krepšelis

0 prekė(s) - EUR 0.00

Darbo prijuostės ir chalatai

Atliekant įvairios paskirties darbus bus reikalingos specialios darbo prijuostės, kurios gali būti įvairių rūšių. Prijuostės darbui, kurias tiekiame, yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, visus darbus atliko profesionalūs darbinių priemonių gamintojai, su kuriais bendradarbiaujame jau daug metų, todėl galime savo klientams užtikrinti kokybišką apsauginę darbo aprangą bei aksesuarus.

Skaitykite toliau ir atraskite savo darbams tinkamas apsaugines priemones, kurių galėsite įsigyti už visai nedidelę ir visiems prieinamą kainą!

Apsauginių darbo prijuosčių kokybė

Apsauginės prijuostės gali būti labai skirtingų rūšių: su rankovėmis, be rankovių, įvairių spalvų, skirtos darbuojantis sandėlyje ar virtuvėje su maistu, prijuostės maisto pramonei. Neperšlampančios prijuostės pasižymi aukšta kokybe, yra ypatingai patvarios, pagamintos iš kokybiškų ir kruopščiai atrinktų medžiagų. 

Darbiniai žiurstai pagaminti iš medvilnės, poliesterio, vinilo, PVC medžiagos, odos. Dėl sudėtyje esančių medžiagų kokybiški audiniai yra tvirti, skalbiami nesusitraukia ir išlieka patvarūs, neblunka, todėl tinka naudoti ilgus metus. 

Prijuosčių darbui asortimentas skirtingiems poreikiams

Pas mus rasite labai platų ir visokeriopą, įvairius poreikius atitinkantį darbinių prijuosčių asortimentą. Darbo žiurstai gali būti skirti suvirinimui, apdirbant įvairių rūšių medžiagas, šlifuojant, dažant, begalei kitų darbų. Neperšlampamos prijuostės suteiks patikimą apsaugą nuo drėgmės, purvo, specialios darbinės prijuostės garantuoja apsaugą nuo žiežirbų, purslų, kitų žmogaus sveikatai pavojingų medžiagų.

Darbuokitės patogiai ir saugiai! Aukščiausią komforto lygį visais metų laikais Jums suteiks specialiai pagamintos prijuostės. Kaina jų nėra didelė, iš tiesų galite įsigyti darbinių prijuosčių labai nebrangiai. Kartu tai bus ne tik patogus, bet ir labai praktiškas darbo reikmuo, be kurio neapsieisite atlikdami įvairios paskirties darbus.

Daugiau informacijos apie prijuosčių privalumus bei savybes rasite skaitydami atskirai apie kiekvieną Jus sudominusį variantą. Lengvai ir patogiai atraskite labiausiai reikiamus darbo aksesuarus ir aprangą patogioje prekių katalogo paieškoje!

Aukštos kokybės prijuostės internetu už gerą kainą! Įsigykite iš plataus mūsų pristatomo prekių asortimento – visuomet pasistengsime Jums suteikti įvairius, skirtingiems poreikiams tinkamus apsauginius darbo sprendimus.

Sąrašas Lentelė
Grupuoti pagal:
ART MASTER chalatas baltas
Darbinis klasikinis chalatas MASTER. Spalva : balta Savybės: Sudėtis ..
EUR 16.00
Kaina be PVM: EUR 13.22
ART MASTER chalatas mėlynas
Darbinis klasikinis chalatas MASTER. Spalva : tamsiai mėlyna Savybės: ..
EUR 16.00
Kaina be PVM: EUR 13.22
ART MASTER chalatas pilkas
Darbinis klasikinis chalatas MASTER. Spalva : pilka Savybės: Sudėtis ..
EUR 16.00
Kaina be PVM: EUR 13.22
ART MASTER chalatas žalias
Darbinis klasikinis chalatas MASTER. Spalva : žalia Savybės: Sudėtis ..
EUR 16.00
Kaina be PVM: EUR 13.22
Prijuostė darbui BIANCA
Apsauginė prijuostė BIANCA. Medžiaga: PVC. Spalva:  žalia ir balta. Dydis: 90 su 120 c..
EUR 3.50
Kaina be PVM: EUR 2.89
Prijuostė darbui Ansell APVC-45G
Ansell apsauginė prijuostė APVC-45G. Medžiaga: vinilas. Spalva:  žalia. Dydis: 90 su 1..
EUR 10.50
Kaina be PVM: EUR 8.68
Prijuostė darbui Ansell APVC-45W
Ansell apsauginė prijuostė APVC-45W. Medžiaga: vinilas. Spalva:  balta. Dydis: 90 su 1..
EUR 10.50
Kaina be PVM: EUR 8.68
Odinė prijuostė darbui STRUVE
Odinė apsauginė prijuostė STRUVE. Tinka suvirinimo darbams, apsaugo nuo žiežirbų. Rekomenduo..
EUR 18.00
Kaina be PVM: EUR 14.88