Prekių krepšelis

0 prekė(s) - EUR 0.00

Laisvalaikio pusbačiai FLOATY

Laisvalaikio pusbačiai FLOATY
Laisvalaikio pusbačiai FLOATY Laisvalaikio pusbačiai FLOATY Laisvalaikio pusbačiai FLOATY Laisvalaikio pusbačiai FLOATY Laisvalaikio pusbačiai FLOATY
Gamintojas: ARDON
Prekės kodas: 9556xx
Kaina (su PVM): EUR 35.00
Kaina be PVM: EUR 28.93

Dydis:

Kiekis:       

Sportiniai laisvalaikio pusbačiai FLOATY be pirštų apsaugos

Sportuodami, judėdami lauke, galite jaustis puikiai. Batai nespaudžia jus nepraeinamu kietos medžiagos sluoksniu. „FLOATY“ yra gerai suprojektuotas žemas batas, siūlantis kvėpuojančią viršutinę dalį ir tobulą apdailą.

Iš pirmo žvilgsnio viršutinė medžiaga traukia patraukliu apdirbimu. Plastikinė tekstilės struktūra veikia įdomiai. Tai suteikia medžiagai tvirtumo, pakankamai lankstumo, tačiau taip pat lengvumo ir kvėpavimo. Jis palaiko natūralią oro cirkuliaciją, nedelsdamas pašalina odos prakaitą ir apsaugo nuo nemalonaus šalčio pojūčio ar kvapo atsiradimo.

Padas pagamintas iš filono, kuris suteiks jūsų vaikščiojimui saugią atramą. Padas lanksčiai kopijuoja pėdos judesį, o išskirtinis raštas neleidžia slysti.

Už modernaus dizaino „FLOATY“ batai slepia funkcines savybes ir džiugins jus savo lengvumu. Klasikinė juoda spalva puikiai papildys jūsų sportinę aprangą. 

 

 


 

Raktažodžiai: darbiniai, batai, pusbaciai, 9556xx, FLOATY