Prekių krepšelis

0 prekė(s) - EUR 0.00

Darbo sandalai YUWILL S1P

Darbo sandalai YUWILL S1P
Darbo sandalai YUWILL S1P
Gamintojas: Červa
Prekės kodas: 9517xx
Kaina (su PVM): EUR 46.00
Kaina be PVM: EUR 38.02

Dydis:

Kiekis:       

Sandalai YUWILL S1P MF ESD SRC

Savybės:

Šiuolaikinio pilkai geltonos spalvos derinio apsauginiai sandalai. Bato viršus pagamintas iš nubuko odos, perforuotas skylutėmis.

Aliejui atsparus SRC neslystantis padas pagamintas iš dvigubo tankio poliuretano užtikrina maksimalų saugumą kiekviename žingsnyje. Batai turi patogų, perforuotą vidpadį, kuris garantuoja komfortą ir oro cirkuliaciją bato viduje. Energijos absorbcija kulno srityje sugeria smūgius ir sumažina pėdų nuovargio jausmą. Dėl kompozicinės pirštų apsaugos avalynė atitinka EN ISO 20345: 2011 standarto reikalavimus. Tai reiškia, kad pėdos yra apsaugotos nuo gniuždymo iki 15 kN jėgos arba iki 20 kg apkrovos kritimo iš 1 m aukščio. Pėdos taip pat yra apsaugotos iš apačios, nes turi kompozicinį nepraduriamą pado intarpą. Batai neturi metalinių dalių todėl atitinka ESD reilalavimus. Tai yra idealus modelis vidaus patalpose, kur būtina užkirsti kelią kibirkštims nuo elektrostatinės iškrovos, arba patalpose, kuriose įrengtas apsauginis kontūras.

Avalynė tinkama darbuotojams, turintiems aukštą pėdą, nes dėl patogaus velcro tvirtinimo galima tiksliai reguliuoti viršutinę dalį ir taip pasiekti maksimalų komfortą dirbant.

 

 

Raktažodžiai: darbiniai, batai, sandalai, 9517, Yuwill