Prekių krepšelis

0 prekė(s) - EUR 0.00

Ausinės nuo triukšmo

Triukšmas darbo metu dažnai kelią didelį diskomfortą, o ilgainiui gali netgi pakenkti klausai. Tokiu atveju daug padės specialios apsauginės ausinės nuo triukšmo, kurias galima įsigyti už nedidelę kainą. Šios ausinės yra itin svarbus darbo įrankis, be kurio būtų sunku apsieiti atliekant įvairios paskirties darbus, kur girdimas triukšmas.

Pasirūpinkite patikima savo klausos apsauga – tai kainuoja tikrai labai nedaug, o nauda begalinė. Skaitydami toliau sužinosite apie geriausius mūsų pasiūlymus. Visas prekes gauname tiesiai iš patikimų gamintojų.

Platus ausinių nuo triukšmo pasirinkimas

 

Pas mus rasite įvairių dydžių apsauginių ausinių nuo triukšmo: nuo mažesnių, iki didesnių, pigesnėmis ir brangesnėmis kainomis. Kviečiame įsigyti ir specialius vienkartinius ausų kamštelius, kurie padės ne tik darbo metu, bet pravers ir kitais nenumatytais atvejais, kuomet susiduriate su nemaloniu triukšmu, kuris trukdo susikaupti. Sudarėme specialiai kone kiekvieno poreikiams pritaikytą asortimentą, todėl sau tinkamo pasirinkimo tikrai nepristigsite.

Atraskite lengvas ir patogias apsaugos priemonės nuo nemalonaus garso ir nepraleiskite progos pasinaudoti šių priemonių teikiamomis galimybėmis – visa tai lengvai prieinama ir visai nebrangu.

Patogumas ir patikima klausos apsauga 

 

Patogus reguliuojamas lankelis leidžia lengvai nustatyti norimą ausinių dydį, ausinės nuo triukšmo maloniai priglunda prie ausų ir nesukelia jokio diskomforto. Nustačius tinkamą ausinių dydį, sudaroma aukšto lygio apsauga nuo bet kokių pašalinių garsų, kadangi tokių ausinių sandarumas  – itin didelis. 

Su apsauginėmis ausinėmis visi garsūs remonto ir kitų atliekamų darbų garsai tampa kur kas tylesni ir nebevargina klausos, dėvėdami apsaugines ausines tuo pačiu padėsite ir savo sveikatai. Didelis ir ilgalaikis triukšmas kenkia klausai ir ilgainiui išsekina nervų sistemą, todėl nepasinaudoti tokia paprasta ir kartu nebrangia apsaugos priemone būtų tiesiog neprotinga.

Jeigu turite klausimų dėl pasirinkimo – klauskite ir mes mielai patarsime Jums padėdami išsirinkti labiausiai tinkamą prekę. Apsauginės ausinės nuo triukšmo – platus pasirinkimas įvairiems poreikiams gera kaina! Peržvelkite mūsų pristatomą ausinių bei jų priedų asortimentą, kuriame atrasite geriausius pasiūlymus.

Sąrašas Lentelė
Grupuoti pagal:
Ausų kamšteliai darbui CONIC 200
Vienkartiniai ausų kamštukai nuo triukšmo Conic 200.  Savybės: SNR 37 d..
EUR 0.32
Kaina be PVM: EUR 0.26
Ausų kamšteliai darbui CONIC CO200
Vienkartiniai ausų kamštukai nuo triukšmo su virvele Conic Co200.  Savybės: ..
EUR 0.65
Kaina be PVM: EUR 0.54
Ausinės su lankeliu darbui LA 3001
Apsauginės ausinės LA 3001.  Savybės: SNR 23 dB     &n..
EUR 6.50
Kaina be PVM: EUR 5.38
Ausinės su lankeliu darbui
Apsauginės ausinės.  Savybės: Patogus reguliuojamas lankelis. Maloniai p..
EUR 4.00 EUR 2.60
Kaina be PVM: EUR 2.15
Ausinės su lankeliu darbui PELTOR OPTIME 1
Apsauginės ausinės PELTOR OPTIME 1.  Savybės: PELTOR OPTIME 1 ..
EUR 20.00
Kaina be PVM: EUR 16.53
Ausinės su lankeliu darbui PELTOR OPTIME 2
Apsauginės ausinės PELTOR OPTIME 2.  Savybės: PELTOR OPTIME 2 ..
EUR 25.00
Kaina be PVM: EUR 20.66
Ausinės su lankeliu darbui PELTOR OPTIME 3
Apsauginės ausinės PELTOR OPTIME 3.  Savybės: PELTOR OPTIME 3 ..
EUR 28.00
Kaina be PVM: EUR 23.14
Ausinės šalmui PELTOR OPTIME 1
Apsauginės ausinės šalmui PELTOR OPTIME 1.  Savybės: Tvirtinamos pr..
EUR 23.00
Kaina be PVM: EUR 19.01
Ausinės šalmui PELTOR OPTIME 2
Apsauginės ausinės šalmui PELTOR OPTIME 2.  Savybės: PELTOR OPTIME ..
EUR 25.00
Kaina be PVM: EUR 20.66